Green Steam – Self Service Steam Car Wash and Vacuum Cleaners

O Green Steam

Firma Green Steam je největším výrobcem a distributorem parních zařízení v Evropě. Již 10 let dodáváme inovativní čistící zařízení zákazníkům v odvětví automobilových myček a čerpacích stanic na 7 evropských trzích. Spolupracujeme s nejlepšími dodavateli z celého světa a zaručujeme tak našim zákazníkům inovativní vybavení charakterizující se nejvyšší kvalitou, spolehlivostí a péčí o životní prostředí. Naše průlomové řešení - samoobslužné parní čističe k čištění čalounění s krátkou dobou schnutí přináší majitelům bezdotykových myček možnost zvýšit obrat svého podnikání získáním dalších klientů. Instalace parního čističe na bezdotykové myčce nebo čerpací stanici umožňuje rovněž vyniknout nad jinými konkurenčními myčkami v okolí, což poskytuje obrovskou konkurenční výhodu. Jako výrobce samoobslužných parních čističů Self-Service se snažíme reagovat na potřeby majitelů myček a čerpacích stanic, tak rovněž jejich zákazníků, kteří pravidelně využívají bezdotykové myčky. 

 

Komu je určena naše nabídka

Nabídka samoobslužných parních čističů Self-Service je určena jak majitelům bezdotykových myček, samoobslužných myček, automatických myček a čerpacích stanic, tak rovněž investorům, kteří nemají zkušenosti v oboru, a kteří chtějí investovat kapitál v tomto segmentu trhu.

Bohaté znalosti a zkušenosti na trhu

Díky spolupráci se stovkami myček (bezdotykových myček, automatických myček, ručních myček) po celé zemi jsme získali skvělé rozeznání trhu, který neustále s našimi klienty sdílíme, pomáháme jim realizovat nové zakázky, získávat zákazníky a vyjímat se nad konkurencí. Právě díky našim klientům jsme se stali lídry v odvětví parních strojů na polském trhu.

Servis a obsluha zákazníka

Naši klienti se na nás mohou spolehnout jak před dokončením transakce, tak po jejím dokončení. Na zařízení Self-Service se vztahuje plná, bezplatná záruka 24 měsíců. Víme, jak důležité je, aby zařízení zakoupená a instalovaná na bezdotykových myčkách pracovala nepřetržitě a začala na sebe vydělávat co nejdříve, proto vynakládáme veškeré úsilí, abychom co nejdříve vyřešili jakýkoliv problém.

Široká, do posledního detailu propracovaná nabídka

Nabízíme kompletní, propracovaná řešení v oblasti produktového a investičního poradenství, financování, logistických služeb a marketingových řešení pro majitele bezdotykových myček, čerpacích stanic a soukromé investory. Poskytujeme prvotřídní vybavení, nabízíme profesionální školení, pomáháme při financování investic. Ve své nabídce máme nejlepší zařízení ve své třídě, která se vyznačují spolehlivostí, funkčností a vysokou efektivitou práce.